ODSZKODOWANIA

Kancelaria prawna Warszawa specjalizuje się między innymi w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych tak na etapie postępowań sądowych, jak również na etapie postępowań likwidacyjnych prowadzonych przez Ubezpieczycieli. Specjaliści Kancelarii mają świadomość, iż sprawy tego typu wymagają niejednokrotnie działań na wielu płaszczyznach. Mianowicie, w przypadku jeśli jest to konieczne podejmujemy również działania zmierzające do ukarania sprawy, w tym wszczynamy  i prowadzimy postępowania dyscyplinarne, jak również pomagamy przy sporządzeniu zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Co więcej, prowadzona przez nas sprawa jest monitorowana na każdym z etapów i w ramach każdego z prowadzonych postępowań: cywilnego, karnego, dyscyplinarnego oraz co istotne tego prowadzonego przez Ubezpieczyciela.

Oferujemy fachową pomoc prawną w ramach dochodzonych roszczeń z tytułu szkód osobowych oraz majątkowych, w tym między innymi związanymi z:

  • wypadkami komunikacyjnymi (o zadośćuczynienie, zwrot kosztów leczenia, rehabilitacji, utracone korzyści, zwrot wartości zniszczonego mienia, zwrot kosztów pojazdu zastępczego, rentę)
  • błędami medycznymi (o zadośćuczynienie, odszkodowanie za uszczerbek majątkowy, utracone korzyści, rentę)
  • odpowiedzialnością z tytułu niewykonania lub nieprawidłowego wykonania umowy
  • odpowiedzialnością z tytułu czynów niedozwolonych
  • wypadkami przy pracy
  • wypadkami w rolnictwie
LOKALIZACJA
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.