Prawo karne

Zapewniamy pomoc we wszystkich rodzajach spraw karnych. Doradzamy nie tylko Klientom indywidualnym, ale również Klientom korporacyjnym, w tym członkom zarządów spółek prawa handlowego, którzy chcą przygotować się do postępowania karnego, zanim ich reprezentanci spotkają się z prokuratorem i przedstawicielami organów ścigania.

Wielokrotnie reprezentowaliśmy również podmioty gospodarcze pokrzywdzone na skutek przestępstw popełnionych na ich szkodę, zarówno przez osoby działające wewnątrz ich struktury, jak i osoby trzecie.

  Zajmujemy się m.in.:

  • sprawami karnymi;
  • sprawami karno-skarbowymi;
  • sprawami o wykroczenia;
  • sprawami karnymi w postępowaniu wykonawczym;
  • sprawami dyscyplinarnymi;

podejmujemy się zarówno obrony podejrzanych, oskarżonych, jak i reprezentacji pokrzywdzonych, na wszystkich etapach postępowania – w postępowaniu przygotowawczym, postępowaniu sądowym, w tym w postępowaniu kasacyjnym przed Sądem Najwyższym i w postępowaniu wykonawczym.

Reprezentujemy naszych klientów także jako pełnomocnicy oskarżycieli posiłkowych oraz oskarżycieli prywatnych. Sporządzamy również opinie prawne w zakresie prawa karnego, prawa karnego skarbowego oraz w zakresie postępowania karnego.

LOKALIZACJA
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.