Aktualności

Kredyty frankowe

Aktualności

Kancelaria Jankowski & Radomska sp. p. specjalizuje się w prowadzeniu spraw Frankowiczów. W powierzonych nam sprawach dokładamy należytej staranności i dokładności. Dlatego z przyjemnością, informujemy, iż w dniu 30 marca 2022 r. zapadł kolejny korzystny wyrok w naszym postępowaniu prowadzonym z tytułu zawarcia umowy kredytu frankowego. Sąd Okręgowy w Piotrkowie Trybunalskim w sprawie prowadzonej przez naszą Kancelarię zapadł korzystny wyrok w przedmiocie unieważnienia kredytu frankowego.

Sąd po otrzymaniu pozwu przygotowanego przez prawników Kancelarii już na pierwszej rozprawie wydał orzeczenie. Rozstrzygnięcie zapadło po przeprowadzeniu zaledwie jednego terminu rozprawy, w niespełna kilka miesięcy od wniesienia pozwu do Sądu. W uzasadnieniu orzeczenia Sąd przytoczył argumentację Kancelarii i zasądził na rzecz  Klienta roszczenie pieniężne.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani poprowadzeniem sprawy frankowej, oferujemy kompleksową obsługę oraz bezpłatną konsultację umowy kredytu frankowego. Prosimy o nadesłanie umowy na adres email  biuro@jrkancelaria.pl oraz kontakt 796 960 027.

LOKALIZACJA
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.