Kredyty Frankowe

Kancelaria Kredyty Frankowe Warszawa

Jako Kancelaria obsługująca kredyty frankowe posiadamy wieloletnie doświadczenie, które zdobyliśmy jeszcze przed wyrokiem TUSE. Dla naszych Klientów to gwarancja wiedzy i kompetencji, które w sposób bezpośredni przekładają się na pomyślne zakończenie sprawy. 

Odsetek spraw wygrywanych przez frankowiczów stale rośnie. Jednak samo skierowanie sprawy do sądu nie gwarantuje zwycięstwa. Za pozytywnymi rozstrzygnięciami sporów sądowych stoją kancelarie i adwokaci, którzy dbają o rzetelne przygotowanie Klienta do procesu. Planując złożenie wniosku do sądu, warto więc zaufać doświadczonej kancelarii, która:

 • przeprowadzi rzetelną analizę umowy kredytowej, 
 • pomoże w zgromadzeniu niezbędnej dokumentacji, 
 • zapewni reprezentację naszych interesów w postępowaniu przedprocesowym i podczas procesu sądowego. 

Kredyt we frankach: Adwokat do Twojej dyspozycji 

Sprawy frankowe przybierają różny obrót. Wiele zależy od tego, jak sformułowana została umowa oraz indywidualnej sytuacji kredytobiorcy. Dlatego współpracę z frankowiczami rozpoczynamy od szczegółowej analizy umowy kredytowej oraz korespondencji z banku i historii spłat rat kredytu. Na tej podstawie określamy zasadność i wysokość roszczeń kredytobiorcy, których to następnie dochodzimy na drodze pozasądowej i sądowej. 

Pierwszym krokiem podejmowanym przez Kancelarię jest złożenie reklamacji do banku. Większość banków odrzuca reklamacje klientów, w związku z czym wiele Kancelarii decyduje się od razu wejść na drogę postępowania sądowego. My staramy się zachować wszystkie kolejne kroki postępowania, ponieważ doświadczenie pokazuje nam, że tego typu postawa i zgromadzone w trakcie postępowania reklamacyjnego dowody mają wpływ na dalsze postępowanie przed sądem. 

Kolejnym krokiem jest skierowanie sprawy do sądu. Również na tym etapie zapewniamy Klientom kompleksową opiekę prawną: 

 • doradztwo prawne, 
 • pomoc w przygotowaniu wniosku procesowego oraz wymaganej dokumentacji, 
 • reprezentację przed sądem, 
 • wsparcie na etapie postępowania wykonawczego.

Kredyty Frankowe: Korzyści ze współpracy z Kancelarią 

Jesteśmy Zespołem specjalistów, którzy mogą się poszczycić szeroką wiedzą i bogatym doświadczeniem w obsłudze spraw frankowych. Współpraca z naszą Kancelarią przekłada się na liczne korzyści dla Klientów, którzy chcą dochodzić swoich praw tak w ramach postępowań polubownych, jak i sądowych. 

Zapewniamy:

 • dostęp do Zespołu specjalistów, którzy utrzymują wysoką skuteczność w obsłudze spraw frankowych, 
 • doskonałą komunikację na każdym etapie toczącego się postępowania, 
 • pełne zaangażowanie w sprawę oraz indywidualne podejście, 
 • opiekę dedykowanego adwokata, który od początku do końca prowadzi Twoją sprawę, 
 • przejrzyste warunki współpracy. 

 

LOKALIZACJA
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.