Kancelaria

Kancelaria Jankowski & Radomska Spółka Partnerska Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów oferuje szeroki wachlarz usług prawnych dla przedsiębiorstw i klientów indywidualnych. Kancelaria zapewnia kompleksową pomoc prawną na wielu płaszczyznach. Naszym najważniejszym zadaniem jest udzielanie fachowego wsparcia i podejmowanie szybkich działań zmierzających do rozwiązania problemów, na jakie napotykają nasi Klienci. Profesjonalne podejście do powierzonych nam spraw połączone z najwyższą jakością świadczonych usług pozwala nam na wypracowanie optymalnych rozwiązań.

Partnerzy Kancelarii szczególną uwagę skupiają jednak na zagadnieniach dotyczących prawa przewozowego i ubezpieczeniowego. Zapewniamy opiekę prawną przedsiębiorcom transportowym, spedycyjnym i logistycznym. Naszym atutem jest  znajomość branży TSL. Zdajemy sobie bowiem sprawę, jak ważna jest znajomość specyfiki tego typu działalności i zmieniających się przepisów prawa. Dodatkowo, w ramach specjalizacji zajmujemy się również dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych, wynikających tak ze szkód osobowych jak i majątkowych.

Aby skutecznie chronić interesy naszych Klientów, a także wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, zespół Kancelarii stale poszerza swoje kompetencje, uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach, konferencjach, dyskusjach. Co więcej, Partnerzy Kancelarii prowadzą szkolenia z zakresy prawa ubezpieczeń gospodarczych oraz prawa przewozowego. Kancelaria również świadczy najuboższym pomoc prawną pro bono. Za pośrednictwem dwóch fundacji staramy się pomóc osobom nie posiadającym środków na opłacenie profesjonalnego pełnomocnika.

LOKALIZACJA
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.