Szkody w pojazdach

Samochód stanowi obecnie podstawowy środek transportu dla dużej części ludzi. Zakup samochodu staje się przy tym coraz to powszechniejszym priorytetem dla rodzin. W związku z powszechnym używaniem pojazdów w komunikacji publicznej szkody w pojazdach stanowią jedno z głównych filarów działalności ubezpieczeniowej. Bez wątpienia wpływa na to także fakt obowiązku posiadania ubezpieczenia OC przez kierujących pojazdami mechanicznymi.

W związku z powyższym szkody w pojazdach likwidowane są na ogół przez ubezpieczycieli sprawców bądź też, jeżeli za szkodę nie jest odpowiedzialny żaden podmiot – z polis AC pojazdów. Praktyka likwidowania szkód przez ubezpieczycieli pozostawia bardzo często wiele do życzenia – wśród naszych klientów znajdują się przykładowo osoby, którym ubezpieczyciele odmawiali wypłaty odszkodowania (uzasadniając zajęte stanowisko brakiem korelacji ujawnionego zakresu uszkodzeń ze zgłoszonymi okolicznościami wypadku), weryfikowano zgłoszone do rozliczenia koszty naprawy (zaniżając je do stawek części gorszej jakości lub nie uznając pełnego zakresu uszkodzeń).

W związku z bogatym doświadczeniem w prowadzeniu spraw o szkody w pojazdach nasza kancelaria to gwarancja:

  • uzyskania zwrotu poniesionych kosztów naprawy;
  • uzyskania pełnej kwoty należnego odszkodowania (w sytuacji, gdy klient nie zdecydował się na naprawę pojazdu);
  • skutecznej reprezentacji w postępowaniach likwidacyjnych;
  • skutecznego dochodzenia roszczeń na etapie sądowym.
LOKALIZACJA
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.