PartnerzyRadca prawny Sebastian Jankowski
wpisany na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku prawo. Obecnie doktorant w Instytucie Nauk Prawnych PAN. Doświadczenie zdobywał w czasie prowadzenia indywidualnej kancelarii radcy prawnego oraz pracy w sektorze ubezpieczeń gospodarczych.

W ramach prowadzonej praktyki, zajmuje się prawem cywilnym, gospodarczym i administracyjnym. Specjalizuje się w prawie ubezpieczeń gospodarczych, prawie spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, prawie spółek handlowych oraz prawie obrotu nieruchomościami.

Radca prawny Sebastian Jankowski jest autorem licznych publikacji z zakresu prawa cywilnego oraz prawa ubezpieczeniowego miedzy innymi w Miesięczniku Ubezpieczeniowym. Płynnie posługuje się językiem angielskim.

LOKALIZACJA
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.