Świadczenia emerytalne i rentowe

Zagadnienia prawne związane z zabezpieczeniem społecznym stanowią obszar zainteresowania naszej Kancelarii z uwagi na bliski ich związek z prawem pracy. Jak się okazuje problemy związane z zatrudnieniem jak i zabezpieczeniem społecznym są bowiem powszechnie spotykane, a spory pracownicze z organami rentowymi bądź emerytalnymi potrafią ciągnąć się długimi latami i wymagają nie tylko wiedzy ściśle prawniczej, ale także doświadczenia procesowego.

Polski system zabezpieczenia społecznego przewiduje dla jego uczestników liczne świadczenia - chorobowe, macierzyńskie, opiekuńcze, rehabilitacyjne czy wyrównawcze. W swojej codziennej praktyce zajmujemy się ustalaniem praw do wyżej opisanych świadczeń.

Usługi związane z prawem ubezpieczeń społecznych kierujemy zarówno do pracodawców, pracowników, uprawnionych emerytów jak i rencistów. Od lat reprezentujemy naszych klientów w sporach o świadczenia względem organów rentowych sporządzając w ich imieniu pisma w postaci odwołań od decyzji ZUSu, dochodząc rewizji orzeczeń lekarskich ZUS, roszczeń związanych z wypadkami przy pracy i chorobami zawodowymi.

Gwarantujemy dobór najskuteczniejszej metody rozwiązania Państwa problemów.

LOKALIZACJA
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.